Рецепти дитячого щастя великої родини

Дата: 24.04.2018 16:43

З метою популяризації та розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема, в дитячих будинках сімейного типу, службою у справах дітей обласної державної адміністрації оголошено проведення обласного конкурсу для вихованців дитячих будинків сімейного типу «Рецепти дитячого щастя великої родини».

Конкурс проводитиметься у 3 етапи:

І етап – з 19.04.2018 року по 17.05.2018 року, проведення інформаційної кампанії та збір творчих робіт вихованців дитячих будинків сімейного типу.

ІІ етап – з 18.05.2018 року по 30.05.2018 року розгляд та оцінювання творчих робіт вихованців дитячих будинків сімейного типу членами конкурсної комісії.

ІІІ етап – підведення підсумків та нагородження переможців – 01.06.2018 року.

Учасниками Конкурсу є вихованці дитячих будинків сімейного типу, що функціонують на території Вінницької області.

Основні завдання Конкурсу:

1. Забезпечення права дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання в сімейному оточенні;

2. Публічне визнання досягнень дитячих будинків сімейного типу, як інструменту сімейного виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та популяризація даного виду сімейного виховання;

3. Поширення рецептів дитячого щастя великої родини.

За більш детальною інформацією звертайтесь до служби у справах  дітей райдержадміністрації за тел: 2-19-84