Відбулась семінар-нарада в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО»

Дата: 23.04.2019 16:42

Сьогодні в приміщенні Тиврівської райдержадміністрації, під головуванням керівника апарату Тиврівської райдержадміністрації Ірини Романської, відбувся семінар-нарада в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО».

Семінар провели фахівці  Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти  Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області – начальник Управління Євгеній Михайленко, головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління – Людмила Тушевська та провідний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління - Дарина Милятинська-Чорна.

Спеціалісти розповіли про пріоритетні напрямки проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» у 2019 році, а саме: «ЯМаюПравоГолосу» - підвищення рівня правової обізнаності громадян щодо їх виборчих прав; «ЧужихДітейНеБуває» -  захист прав жінок та дітей шляхом прийняття Закону щодо посилення відповідальності за несплату аліментів; «СтопБулінг» -  формування нульової толерантності до випадків цькування в суспільстві та інформування про можливі механізми реагування на випадки булінгу та захисту постраждалих; «ЗупиниНасильство» захист жінок та дітей від домашнього насильства та інше.

Дарина Милятинська-Чорна, розповіла присутнім про інститут громадських радників, який запроваджений в Україні з метою наближення громадян та громади в цілому до правосуддя. Громадські радники – це активні та небайдужі волонтери, які пройшли спеціалізоване навчання, зокрема з базових правових питань, отримали відповідні свідоцтва. На сьогодні громадські радники вже допомагають у 15 областях України.