Володимир Гройсман: Орієнтир роботи цього року – зростання економіки понад 3%

Дата: 11.03.2019 16:42

Основний економічний орієнтир роботи українського Уряду цього року – збереження позитивної динаміки і прискорення економічного зростання понад 3%. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу «Віта» (м. Вінниця).

«Цього року ми працюємо, аби в 2019 році економіка стабільно зростала більше 3%. Будемо продовжувати робити капітальний ремонт країни, інвестувати ресурси в дороги, інфраструктуру, будемо розбудовувати об’єкти соціальної інфраструктури», – сказав Володимир Гройсман. – Будемо продовжувати реформи, впроваджувати Нову українську школу, наводити лад у медицині. На первинці вже відбулися титанічні зміни. Тепер їх треба закріпити, ситуація буде покращуватися».