Безпека під час Великодніх свят!

Дата: 24.04.2019 16:42

Сьогодні, 24 квітня, рятувальники Тиврівського району здійснюють профілактичні заходи в культових спорудах, що будуть задіяні під час великодніх обрядів.

Бійці ДСНС нагадали настоятелям храмів, що найпоширенішими причинами виникнення пожеж у святинях є коротке замикання електромережі, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж чи електроприладів, систем опалення, або ж нехтування правилами безпеки при використанні відкритого вогню. Під час інструктажу співробітники ДСНС оглянули протипожежний стан церков та вручили священнослужителям листівки з правилами пожежної безпеки та порядку дій на випадок надзвичайних ситуацій.
Тиврівський районний сектор ГУ ДСНС України у Вінницькій області закликає громадян дотримуватися основних правил пожежної безпеки.
За статистикою, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні”, – стверджує начальник Тиврівського сектору ДСНС Андрій Місюра, - а багаторічний аналіз пожеж дає підстави стверджувати, що основною причиною їх виникнення є людська необережність."

Тому під час святкування Великодня необхідно пам’ятати основні правила пожежної безпеки:
Під час приготування пасхальних страв не забувайте про правильне поводження з вогнем під час експлуатації печей, газових та електроприладів. У жодному разі не слід залишати їх ввімкненими на період своєї відсутності.
Не залишайте дітей без нагляду, особливо, коли в будинку палиться піч, горить газ чи свічка.
Особливо будьте обережними з свічками під час Богослужіння та освячення великодніх кошиків.

З святом Вас, Тиврівчани!

З повагою, Служба порятунку Тиврівського району.