Тиврівський район, Вінницька область

Відбулась нарада з питань агропромислового розвитку

Переглядів: 182

20 листопада 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада з представниками сільських, селищних рад та об’єднаної територіальної громади району за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Заворітного, заступника начальника управління агропромислового розвитку Алли Ліщишиної, головних спеціалістів управління агропромислового розвитку та представника Ощадбанку.

Про внесення змін до наказу Мінагрополітики від  20 березня 2018 року № 148 «Про затвердження Положення про Комісію Мінагрополітики для надання державної підтримки галузі тваринництва та форм відповідних документів» проінформував Анатолій Олексюк,  який звернув увагу присутніх на головні акценти, що потребують особливої уваги, щодо формування відомостей та журналів  обліку фізичних осіб, які мають право на отримання дотації на молодняк ВРХ, тощо.

Головний спеціаліст - еколог відділу виробництва та економічного аналізу Євген Берегуляк поінформував присутніх про замовлення проектної документації по розчистці малих річок – приток річки П.Буг  та самої річки П.Буг та про встановлення пластикових знаків безпеки для всіх місць тимчасового складування непридатних ХЗЗР на території Тиврівського району, які виготовлені за рахунок коштів обласного фонду ОНПС.

Щодо  довідок про банківські реквізити та рахунки фізичних осіб надав інформацію працівник Ощадбанку.

Підсумовуючи роботу наради перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Заворітний закликав представників органів самоврядування детально вивчити урядові документи, які дають реальну можливість зробити крок вперед, та побажав усім плідної праці.

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації