Очікуються складні погодні умови

Дата: 19.03.2018 15:40

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру внаслідок впливу активного циклону з південного-заходу вдень 20 березня по Вінницькій області очікуються складні погодні умови:  сніг, місцями сильний, місцями хуртовини, на дорогах ожеледиця.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулицях, що становитиме 2 (жовтий) рівень загрози, порушення руху автотранспорту, роботи енергетичних, будівельних галузей та комунального господарства.

Вночі 21 березня сніг, місцями хуртовини, на дорогах ожеледиця, такі погодні умови можуть призвести до незначних ускладнень руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, що становитиме 1 (зелений) рівень загрози.