Тиврівський район, Вінницька область

Відбулась нарада з керівниками закладів, організацій спільної комунальної власності територіальних громад Тиврівського району

Переглядів: 77

24 квітня в залі засідань райдержадміністрації відбулась нарада з керівниками закладів, організацій спільної комунальної власності територіальних громад Тиврівського району. Захід проводив голова районної ради Ярослав Красовський за участю голови районної державної адміністрації Віктора Бойка, керівників закладів та організацій комунальної власності та виступаючих районної ради та районної державної адміністрації.

Голова районної державної адміністрації Віктор Бойко зауважив, що в процесі децентралізації влади та утворення об’єднаних територіальних громад питання реорганізації та передачі комунального майна установ та організацій є досить нагальним. А також розповів про  реорганізацію  навчального закладу «Загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів та Міжшкільного навчально-виробничого комбінату в смт. Сутиски в новий заклад освіти  - «Сутисківську спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат Тиврівської районної ради.

Заступник керуючого справами-начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Наталія Рудик ознайомила присутніх з правовими засадами діяльності закладів, організацій спільної комунальної власності територіальних громад району.

Голова райкому профспілки працівників державних установ, заступник керівника виконавчого апарату-керуючий справами  виконавчого апарату районної ради,  Лідія Колісніченко, та   начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, Олександр Курбач, розповіли про важливість укладення колективного договору в закладах, організаціях спільної комунальної власності територіальних громад Тиврівського району та детально зупинились на основних  положеннях та перевагах заключення колективних договорів.

На  впорядкуванні та збереженні  інформації, що знаходиться у віданні закладів, організацій спільної комунальної власності   територіальних громад Тиврівського району, формуванні документації для здачі в архів, трудовий архів, а також на основах діловодства закцентувала увагу у своїй промові завідувач архівного сектору районної державної адміністрації  Ірина Григоришина.

Голова районної ради Ярослав Красовський підвів підсумки наради та запропонував провести найближчим часом навчання для працівників закладів, організацій спільної комунальної власності територіальних громад з питань діловодства та ведення документообігу. Спільна робота триває.