Тиврівський район, Вінницька область

Змагання з малого футболу в Томашполі

Переглядів: 72

У Томашполі пройшли фінальні змагання з малого футболу(7+1) серед юнаків 2004 року народження, що проживають в сільській місцевості "Золотий колосок." Збірна команда нашого району була сформована на базі учнівської молоді Тиврівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Директор Мельник П.В.). Команда посилилась по одному гравцю із с.Тростянець і Великої Вулиги. Тиврівчани двічі вигравали золоті медалі чемпіонів обласного товариства ВФСТ "Колос"(2016,2017р.р.)

Ми були близькі  втретє повторити свій успіх, обігравши команди Піщанського (2 : 3), Жмеринського (0 : 2), Чечельницького (0 : 5) районів. Але, в заключній грі з господарями при рахунку (1 : 1), який цілком влаштовував нас, суддя призначив сумнівний пенальті у наші ворота. Рахунок зустрічі став (2 : 1) на користь суперників. Тиврівчани нагороджені срібними медалями і кубком організаторів змагань.

Це дає право нашій команді на участь в кубку України "Золотий колосок" в м.Скадовську. Кращим бомбардиром став наш капітан Романський Я. Допомагали в підготовці районної команди до обласних змагань тренери спортивної школи Кузьмич В.М., Колісник В.М. і Лановенко О.А.