Увага! Вводяться штрафи за заборгованість по аліментам!

Дата: 03.08.2018 16:37

Вже з 29 серпня почнуть діяти норми Закону 8296, серед яких - нарахування додаткових штрафів при наявності заборгованості зі сплати аліментів більше 1 року. Додаткові кошти будуть спрямовані дитині безпосередньо

Що саме чекає на злісних боржників зі сплати аліментів?

+20% суми заборгованості зі сплати аліментів - за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 1 рік.

+30% суми заборгованості зі сплати аліментів - за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 2 роки.

+50% суми заборгованості зі сплати аліментів - за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 3 роки.

Радимо всім, у кого є борги з аліментів перед власними дітками, негайно їх погасити!

Начальник Тиврівського
районного відділу державної виконавчої служби
Головного територіального управління юстиції
у Вінницькій області