Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На базі Подільського зоопарку за кошти ЄС створять Центр сімейного дозвілля

Дата: 27.03.2018 16:37
Кількість переглядів: 210

27 березня в приміщенні Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації під головуванням директора Департаменту Володимира Мережка відбулась робоча нарада з приводу практичної реалізації проекту «Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля».

В нараді також взяли участь генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець, директор «Подільського зоопарку» Євген Ткачик та заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Вєга Кулявець.

Нагадаємо, що проект «Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля» став одним із переможців конкурсного відбору, що проводився в рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.

Конкурсний відбір здійснювався відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 827.

Ініціатором даного проекту є Вінницька обласна державна адміністрація, а замовником виступив Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації. Загальна ціль проекту полягає у підвищенні туристичної привабливості Вінницької області.

В ході наради, присутні обговорили етапи реалізації проекту, зокрема розробку проектно-кошторисної документації, та опрацювали питання початку їх реалізації.

За результатами обговорення, дано доручення в 3-денний термін врегулювати питання підписання угоди з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо початку впровадження проекту.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень