Засідання комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Дата: 17.01.2018 08:37

16 січня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відбулося чергове засідання Комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям під головуванням заступника голови Комісії – начальника управління Олега Чичкалюка за участю її членів.

Секретар Комісії, головний спеціаліст підрозділу прийому заяв та документів відділу допомог  управління Ігор Чехов, повідомив присутніх, що на розгляд надійшло 9заяв на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 45 звернень на отримання житлових субсидій (ЖКП).

Після детального вивчення та опрацювання кожного звернення громадян району Комісія з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ямухвалила рішення про задоволення усіх заяв.