Міжнародний День захисту дітей в Тиврівському районі.

Дата: 03.06.2019 16:36

Яскраво, енергійно та насичено відзначили Міжнародний День захисту дітей в Тиврівському районі. Святкувати розпочали з чудового свята в районному центрі ще напередодні – 31 травня, одразу після того, як пролунав останній шкільний дзвінок. Далі, 1 червня, цей день відзначили і в інших громадах району. Сьогодні ж відбулось масштабне районне свято, приурочене до Міжнародного дня захисту дітей.

Святкування розпочалось з самого ранку – вже о 9:30 юні представники шкіл району пройшли центральною вулицею  селища до Меморіалу Слави під супровід духового оркестру Тиврівської дитячої музичної школи. Далі відбулось урочисте відкриття свята «Хай не завершиться дитинства мить».

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми. Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах! Нехай ваші мрії неодмінно втілюються у життя! – привітав учасників заступник голови Тиврівської райдержадміністрації Володимир Вітюк.

Учасники свята із задоволенням брали участь у різноманітних майстер-класах, конкурсах, змаганнях та розвагах, які забезпечили їм працівники районного Будинку дитячої та юнацької творчості, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації.  Працівники та артисти районного будинку культури та дитячої музичної школи підготували чудовий концерт. Під час якого підвели підсумки конкурсів: кращий клас року, малюнок на асфальті, нагородили переможців конкурсів районної гри «Сокіл» («Джура»). Всі дітки, які завітали на свято, отримали безкоштовне морозиво.

Після концерту всі бажаючі мали можливість оглянути та навіть доторкнутися до одиниць зразків зброї та вибухонебезпечних предметів, познайомитись із дуже розумною собакою Стелою кінологічного центру головного управління національної поліції. Спецпідрозділ поліції особливого призначення «Вінниця» провів демонстрацію  прийомів рукопашного бою із захватом злочинців на автомобілі. Голова районної ради Ярослав Красовський, начальник управління освіти, молоді та спорту Людмила Касянчук та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Алла Берегуляк вручили всім учасникам Подяки за чудові виступи і подарований святковий настрій.