Сільськогосподарські формування нашого району відзначено Почесною грамотою під час святкування «Обжинків – 2018» у Ямполі

Дата: 30.08.2018 16:35

Підбити попередні підсумки збирання ранньої групи зернових та зернобобових культур урожаю 2018 року сільгосппідприємствами Вінницької області та відзначити кращі господарства до Ямполя прибули голова ОДА Валерій Коровій, голова обласної ради Анатолій Олійник, їхні заступники, директори департаментів Вінницької ОДА, голови РДА і районних рад області, голова Сорокського району Республіки Молдова Геннадій Мунтян, президент Вінницького Національного аграрного університету Григорій Калетнік.

Аграрії Вінниччини зібрали зернових, разом із пізньою групою, на площі 458 тис. га, намолочено 2,2 млн. тонн збіжжя при середній урожайності 48,1 цнт/га. Попри складні погодні умови, завдячуючи своїй підготовці, наполегливій праці хлібороби області в стислі аграрні терміни виростили непоганий урожай зернових. Сформована відповідна структура посівних площ, яка дає сьогодні змогу в оптимальних умовах у відношенні до усіх сільгоспкультур працювати у відповідному належному стані. Рання група зернових і зернобобових по області складає більше 52%, технічні культури – майже 30%, фрукти та овочі – 8,1%, кормові культури – 7,4 відсотки.

За найкращі показники урожайності ранньої групи зернових та зернобобових культур урожаю 2018 року Почесними грамотами облдержадміністрації і обласної Ради нагороджено колективи сільгоспформувань Іллінецького, Тиврівського, Тульчинського та Хмільницького районів.

Сільськогосподарські формування нашого району відзначено за почесне друге місце серед регіонів області.

В районі завершено збір ранньої групи зернових: Тиврівщина зібрала 59,7 тис. тонн зернових, вирощених в дуже непростих умовах посушливого травня та великої кількості опадів у червні-липні. Проте,  урожай радує -  на сьогодні це другий результат по області,  середня урожайність становить 59,3 ц/га, в тому числі пшениці – 61,5 ц/га. Хлібороби Тиврівщини  мають великі сподівання на пізні зернові культури, особливо на  кукурудзу, якої посіяно 13 тис.га.

Голова райдержадміністрації Віктор Бойко та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний щиро вдячні нашим хліборобам за такі досягнення.

Шановні хлібороби району!

Завдяки вашій наполегливій праці благодатна земля нашого краю дала щедрий урожай. Ваша турбота про хліб рівнозначна турботі про Україну, благополуччя її жителів та їх майбутнє.

Щиро дякуємо за вашу титанічну працю, високий професіоналізм, самовідданість та майстерність.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру і злагоди. Добрих вам засівів, рясних сходів, багатих ужинків та успіхів у всіх починаннях