Тиврівський район, Вінницька область

Делегація Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки гідно представила газету «Ліцей – online» на Міжнародному конкурсі шкільних медіа в м. Миколаєві

Переглядів: 29

Міжнародний конкурс шкільних медіа – найбільша подія шкільних медіа в Україні. Щороку в ньому беруть участь газети, теле-, фото-, радіорепортажі шкіл, ліцеїв, гімназій, професійно – технічних закладів з усієї України та інших країн світу.

Організаторами Міжнародний конкурсу  шкільних медіа є Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.

У 2018 році для участі у ХХІ  Міжнародний конкурсі  шкільних медіа було подано 2032 конкурсні роботи, і тільки 132 учасники з 13 областей були запрошені для участі  у Десятому Всеукраїнському зльоті юнкорів  ХХІ-го  Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Учениці ІІІ курсу філологічного факультету Пащенко Яна (редактор газети «Ліцей – online») та Герасимчук Вероніка (керівник прес -  центру газети «Ліцей – online»), разом з педагогом – організатором Роктанен Т.Т., представляли Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки та шкільну газету «Ліцей - online»  на церемонії нагородження лауреатів конкурсу.

Зі всієї країни прибули делегації  юних журналістів, були також представники шкільних медіа з Греції і Грузії.

26 квітня,  делегація ліцею взяла участь у  відкритті  Х-го Міжнародного юнкорівського зльоту  «Засоби масових комунікацій сьогодні і завтра»  у Миколаївському обласному будинку художньої творчості.

Перед присутніми  виступили голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України, заслужений журналіст України Наливайко Олег і президент Міжнародного  конкурсу шкільних медіа, секретар Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України Головченко Гліб, який є ініціатором і засновником цього конкурсу.

В святковому залі впродовж  концертної  програми відбулося вручення дипломів лауреатам ХХІ Міжнародного конкурсу.

Далі відбулось відкриття VI Науково – педагогічної конференції «Україна медійна  на порозі інформаційної революції.

27 квітня відбулась  зустріч з представниками Миколаївської облдержадміністрації і державним секретарем Міністерства інформаційної політики України Біденко Артемом та представниками мерії м. Миколаєва.

Після майстер – класів  всі делегації поїхали на урочисту церемонію нагородження переможців. Газета  «Ліцей - online»   ввійшла в трійку кращих шкільних  газет України за змістом.