Тиврівський район, Вінницька область

Інформація щодо наслідків складних погодних умов на території України

Переглядів: 78

Станом на 9 годину 18 січня спостерігаються опади у вигляді невеликого снігу у Волинській, Вінницькій, Київській, Чернігівській, Черкаській та Полтавській областях, невеликий сніг з дощем у Кіровоградській та Одеській  областях, невеликий дощ у Миколаївській області. На решті території без опадів.

Рух на автомобільних дорогах забезпечено, заторів немає.

З 9 години 18 січня обмежено в’їзд вантажного транспорту у межі міста Києва у всіх основних напрямках до окремого розпорядження.
В місцях відстою великогабаритного автотранспорту на час обмеження працюватимуть модільні пункти обігріву у таких місцях:

траса Київ – Харків біля знаку Київ
 вул. Богатирська біля КПП
 траса Київ – Бровари біля КПП
 траса Київ – Одеса
 траса Київ – Чоп біля КПП поворот до Пущі Водиці
 траса Київ – Обухів

Напередодні частково обмежувався рух великогабаритного вантажного транспорту на окремих ділянках доріг у Вінницькій, Кіровоградській, Черкаській та Одеській областях. З 6 год. 18 січня рух транспорту поступово відновлюється.

Для забезпечення проїзду та розчистки автодоріг залучено 1 тис. 89 од. тех. та 1 тис. 409 працівників Укравтодору.

Підрозділами ДСНС протягом минулої доби проведено буксирування 59 од. автотранспортних засобів, надано допомогу 76 громадянам.

Знеструмлено 63 населені пункти (Полтавська – 46, Сумська – 7, Кіровоградська – 5, Черкаська – 4, Дніпропетровська – 1).

За даними сайту ГУ ДСНС України у Вінницькій області