Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Оголошується обласний конкурс журналістських робіт «Моя Вінниччина»

Дата: 03.07.2018 16:33
Кількість переглядів: 104

 

Основна мета конкурсу: посилення уваги журналістів до глибокого і об'єктивного висвітлення питань економіки і політики, соціальних проблем; проведення журналістських розслідувань; ділове, фахове осмислення життєвих ситуацій, фактів сьогодення і минувшини; сприяння утвердженню української демократичної державності, високих культурних цінностей, відродженню національної культури, національно-патріотичного виховання молоді.

Конкурс проводиться в 3-х  номінаціях: «Краща стаття», «Краща онлайн-публікація», «Кращий радіо- або відеоматеріал». До участі у Конкурсі допускаються матеріали, оприлюднені у поточному році. Учасники мають право брати участь лише в одній номінації конкурсу. Кожен учасник може подати до трьох конкурсних робіт, оформивши їх окремими конкурсними заявками.

Роботи на конкурс приймаються з 6 червня до 10 листопада щороку в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Більш детальніше про умови конкурсу та зразок заявки, яку необхідно заповнити дивіться на головній сторінці сайту Вінницької обласної державної адміністрації в рубриці «Новини та оголошення» підрубрика «Оголошення» під назвою «Конкурс журналістських робіт «Моя Вінниччина» за посиланням: http://www.vin.gov.ua/news/oholoshennia/12011-konkurs-zhurnalistskykh-robit


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень