Тиврівський район, Вінницька область

Рятувальники проводять роз'яснювальну роботу з громадянами

Переглядів: 87

26-27 листопада рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №31 спільно з представниками сільської ради провели відпрацювання житлового сектору с.Шендерів Тиврівського району.

В ході відпрацювання значна увага приділялась домоволодінням, де проживають соціально незахищені верстви населення, адже, як свідчить статистика, саме ці категорії громадян найчастіше стають жертвами пожеж.

Селянам рятувальники роз’яснили основні вимоги правил пожежної безпеки в побуті, зокрема під час експлуатації печей, газового обладнання та електроприладів.

У місцях з масовим перебуванням людей надзвичайники розмістили інформаційні плакати та розповсюдили листівки на протипожежну тематику.

Крім того, під час роз'яснювальної роботи, бійці ДСНС провели профілактичні бесіди з працівниками школи, місцевого магазину, сільського клубу та бібліотеки, щодо дій у випадку виникнення пожеж.

Головне управління ДСНС України у Вінницькій області