Тиврівський район, Вінницька область

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Переглядів: 97

12 питань розглянули на засіданні  комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулося сьогодні, 26 жовтня 2018 року в приміщенні райдержадміністрації. Засідання очолив заступник голови комісії – заступника голови райдержадміністрації Володимир Вітюк.

У роботі комісії також взяли участь: секретар комісії – головний спеціаліст сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Т.В. Кирилюк, заступник директора Тиврівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.П. Франко, фахівець із соціальної роботи Тиврівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.Ю. Падуря, завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «Тиврівський РЦПМСД» Зозуля Є.В., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації О.А. Чичкалюк, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації С.П. Мазур, головний спеціаліст служби у справах дітей О.Г. Сікора, представник Тиврівського відділення поліції О. Плетенчук.

Секретар комісії – головний спеціаліст сектору опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Кирилюк  ознайомила членів комісії із порядком денним засідання.

Сім питань порядку денного стосувалися взяття сімей під соціальний супровід районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді.  Також розглядались питання надання дозволів органу опіки і піклування райдержадміністрації на вчинення правочинів.

Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації.

За результатами   комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Члени комісії також позитивно вирішили питання влаштування двох дітей,  позбавленої батьківського піклування до дитячого будинку сімейного типу. Адже кожна дитина має рости в гідних умовах,  відчувати увагу та турботу про себе.