Тиврівський район, Вінницька область

Віктор Бойко прозвітував про роботу райдержадміністрації

Переглядів: 414

Сьогодні, на черговій 25 сесії районної ради 7 скликання голова Тиврівської районної державної адміністрації Віктор Бойко прозвітував про здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень з жовтня 2017 року по вересень 2018 року.

Аналіз стану реалізації  делегованих повноважень з питань забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку Тиврівського району у звітному періоді  свідчить про виконання намічених завдань по більшості основних галузевих показників, соціальним гарантіям та іншим заходам, які проводилися  нами. Особливо необхідно зауважити, що зв'язок між державою та громадянином, вирішення життєво необхідних проблем окремої людини є пріоритетом у роботі районної державної адміністрації, - зауважив очільник району. Також голова райдержадміністрації окреслив напрями роботи виконавчої влади району на наступний рік та відповів на запитання депутатів.

Повний текст звіту ТУТ