Відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Дата: 16.11.2018 16:31

Сьогодні, 16 листопада  відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням заступника голови Тиврівської райдержадміністрації Володимира Вітюка, за участю її членів.

Секретар Комісії, Людмила Гречко ознайомила присутніх з порядком денним та представила на розгляд комісії справи 15-ти заявників. Звернення стосувались призначення щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, на оплату житлово-комунальних послуг та пенсії.

Усі заяви, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та членами комісії. За результатами   обговорення, комісія позитивно вирішила переважну більшість  звернень. Адже кожна людина  заслуговує на увагу та турботу про себе з боку держави.