Тиврівський район, Вінницька область

Президент підписав Указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2018 році

Переглядів: 37

Президент України Петро Порошенко затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2018 році. Відповідний Указ № 33/2018 оприлюднено на сайті Адміністрації Президента.

У документі зокрема йдеться, що військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені строки строкової військової служби, звільнять у квітні — травні, серпні 2018 року та у жовтні — листопаді 2018 року.

Інших військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, звільнять у запас у квітні — травні та у жовтні — листопаді 2018 року.

Призов у 2018 році на строкову військову службу відбудеться у квітні — травні та жовтні — листопаді.

На строкову військову службу призиватимуть придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу в квітні — травні та у жовтні — листопаді 2018 року.

Указ набуває чинності з дня його опублікування.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 33/2018

«Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році»