Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Керівники району вшанували сім’ї загиблих воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 14.02.2018 16:30
Кількість переглядів: 269

Цього року під час об’їзду сімей загиблих воїнів-інтернаціоналістів керівники району розділились на два маршрути. Голова райдержадміністрації Віктор бойко разом з представниками Тиврівської районної громадської організації «Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)»  М.В. Дроздом та В.С. Гринем відвідали могилу героя-«афганця», колишнього майора Збройних Сил Анатолія Григоровича Зимаковського  в с. Урожайне, де до них приєднався Селищенський сільський голова В.М. Слободян. У м. Гнівань, за участі міського голови В.В. Кулешова та підприємця-мецената А.С. Дрозда відвідали могилу та батьків воїна-«афганця» Василя Валер’яновича Телячука. Завершальними стали відвідини матері та покладання квітів до могили воїна-«афганця» Віктора Павловича Попика у с. Іванківці, в яких взяв участь і сільський голова В.І. Масіц.

Віддаючи шану загиблим героям, висловлюючи вдячність їхнім батькам, родичам, керівники району та учасники делегацій зазначили, що мешканці району завжди пам’ятатимуть самовідданість і зразкове виконання військового обов’язку загиблими воїнами-«афганцями», які смертю хоробрих полягли на чужині.

Крім об’їзду керівники району та громад вивчали проблеми та потреби цих родин. Всім сім'ям загиблих надано матеріальну допомогу та невеличкі подарунки вручили керівники Гніванської, Іванковецької та інших територіальних громад.  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень