Триває обговорення проекту Перспективного плану розвитку в територіальних громадах Тиврівського району

Дата: 19.12.2018 16:26

Днями в Пилявській сільській раді на засіданні виконавчого комітету було обговорено перспективний план розвитку  Пилявської сільської територіальної громади на 2019-2021 роки. Голова сільської ради Г.Н. Савєльєва підсумувала результати роботи поточного року та окреслила перспективи розвитку  регіону  на найближчі три роки.

В першу чергу заплановано завершити будівництво водогону, провести повну реконструкцію сільського клубу, встановлення системи опалення, ремонт даху; встановлення бетонної огорожі та площадки з навісом біля вхідних дверей ДНЗ «Ластівка»; встановлення опалювальної системи в сільській бібліотеці; вирішення питання приміщення та облаштування фельдшерсько-акушерського пункту. В ході засідання виконавчого комітету було розглянуто й інші питання порядку денного, що стосувалися розвитку Пилявської територіальної громади.