На Тиврівщині відбувся ХІ районний фестиваль народної творчості «Тиврівське перевесло»

Дата: 27.08.2018 12:20

11 років виповнюється районному фестивалю народної творчості «Тиврівське перевесло». Він збирає сотні людей, адже відбувається в переддень великого державного свята Дня Незалежності України.  Фестиваль організовано з метою популяризації культурних надбань, розвитку народної творчості, виявлення талантів, демонстрації кращих традицій, обміну творчим досвідом.

Тож 22 серпня, до 27-ї річниці незалежності України, майстри і майстрині привезли своє багатство, щоб на площі Незалежності біля районного Будинку культури  представити здобутки, створені ними во славу України. Порадувати своїм мистецтвом приїхали чимало народних майстрів, які залюбки демонстрували свої вироби, народну вишивку, «дідухи»,  духмяні короваї та випічку. У «світлицях» – рукотворні скарби усіх територіальних громад Тиврівщини. Радісним гомоном, маєвом вишиваних рушників, духмяним запахом короваїв, наповнилась цього дня площа Незалежності.

Переможцями цьогорічного фестивалю стали Новоміська, Великовулизька та Дзвониська територіальні громади, які зайняли, відповідно, 1-3 місця. Усі учасники, які представили свої «світлиці», за популяризацію народного мистецтва, якісну організацію та проведення  ХІ районного фестивалю народної творчості «Тиврівське перевесло» отримали подарунковий Сертифікат на туристичну краєзнавчу подорож.

Делегація Тиврівщини 23 серпня гідно представила район в ХІ обласному фестивалі народної творчості «Скарби Поділля»,  взяли участь в обласних культурно-мистецьких заходах «Єдина, рідна, вільна Україна» та у мистецькому проекті «Молодь – майбутнє України», що відбувся на Європейській площі.