Тривають зустрічі голови райдержадміністрації з жителями району

Дата: 18.03.2019 16:25

Сьогодні, 18 березня, відбулась виїзна зустріч голови райдержадміністрації Віктора Володимировича Бойка з жителями Краснянківської територіальної громади.

Він розповів про здобутки, яких вдалося досягти за останні роки, поінформував жителів громади про функціонування  всіх сфер життя району, окремо зосередив увагу на  інвестиціях в економіку Тиврівщини, створення нових робочих місць. Акцентуючи увагу на питаннях, важливих для жителів Краснянки, голова райдержадміністрації дав ґрунтовні пояснення з фінансових та економічних питань, розповів про запланований ремонт доріг. Також жителів Краснянки особливо хвилювало транспортне сполучення, питання приєднання села до Тиврівської територіальної громади, медичне обслуговування, освітлення, зменшення рівня води в криницях, багато претензій було і до основного орендаря земельних паїв.

Про актуальну сьогодні монетизацію субсидії та порядок їх виплати інформував заступник голови райдержадміністрації Вітюк Володимир Вікторович, також він в деталях роз’яснив зміни, що відбулися в оплаті за електроенергію, та у пенсійному законодавстві. Головний лікар КНП «Тиврівський РЦПМСД» Приймак Валерій Миколайович розповів про зміни в медичній галузі, відповівши на численні питання.

Начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Людмила Леонідівна Касянчук розповіла про перші результати  та здобутки впровадження освітньої реформи, хоча своєї школи в Краснянці нема, 18 діток шкільним автобусом підвозять до Строїнецької загальноосвітньої школи. Велику увагу Людмила Леонідівна приділила важливості інклюзивної освіти - розповіла про створення в смт Тиврів інклюзивного центру та про можливість створення інклюзивних класів в кожній школі.

Підводячи підсумок, Віктор Бойко зазначив, - Не зважаючи на військову агресію, в Україні триває процес підвищення соціальних стандартів та виплат для громадян, що  дає можливість покращити рівень життя українців в такий складний час.