Тиврівський район, Вінницька область

Початок підготовки до осіннього призову

Переглядів: 47

Сьогодні, 25 липня, в залі засідань Тиврівської райдержадміністрації, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Заворітного, відбулась нарада з працівниками сільських, селищних та міської рад, відповідальними за ведення військового обліку.

Провів нараду військовий комісар району Роман Потерлевич, -  Перш за все хочу подякувати всім за співпрацю – розпочав нараду Роман Миколайович, - планове завдання по весняному призову виконано на 100%. Але вже потрібно починати готуватися до осіннього призову, який розпочнеться 1 вересня і триватиме всю осінь – аж до 30 листопада. Основна увага буде приділятися юнакам 1998 року народження – на сьогодні на обліку таких 43.

Крім підведення підсумків призову на строкову службу навесні 2018 року, було здійснено аналіз результатів перевірки стану ведення військового обліку на території району за перше півріччя та обговорення основних недоліків, виявлених перевіркою.

Олександр Заворітний, голова призовної комісії, зазначив, - потрібно працювати командою, це важка робота, але ми маємо виконувати її гідно. За необхідності, потрібно залучати дільничних інспекторів. Кабінет міністрів України збільшив число осіб, які підлягають призову на строкову військову службу восени 2018 року. Так від Тиврівського району попередньо планується призвати на строкову військову службу 25 чоловік.