Тиврівський район, Вінницька область

Тиврівськими рятувальниками  проведено навчальну евакуацію дітей

Переглядів: 60

24 квітня в Загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів смт. Сутиски в рамках дня Цивільного захисту Тиврівськими рятувальниками  було проведено навчальну евакуацію для учасників навчально-виховного процесу.

Своєчасна та безпечна евакуація людей, а особливо в місцях масового перебування людей, зокрема в закладах освіти, має вирішальне значення під час пожежі та в надзвичайних ситуаціях. З метою вдосконалення підготовки колективу освітніх установ до дій в умовах виникнення пожежі, а також формування у дітей стійких навичок, для прийняття швидких і чітких рішень в разі небезпеки, співробітники ДСНС регулярно проводять профілактичні заходи. Це необхідно тому, що часто паніка та непослідовні дії під час пожежі заважають порятунку людей. А гарна натренованість дорослих і дітей, а також чітка координація заходів, що вживаються, допоможе захиститися від наслідків будь-якої надзвичайної ситуації.

Дзвінок сповістів всіх, хто знаходівся в навчальному закладі про необходимость евакуації з будівлі. Школярі в супроводі вчителів організовано покинули будівлю школи та вишикувалися по класах на шкільному подвір’ї. Додатково Тиврівські рятувальники провели з учнями та педагогічним колективом інструктаж, на якому йшлося про порядок дій у разі виникнення пожежі. Срівробітники ДСНС наголосили, що при виникненні загоряння, особливо в місцях масового перебування людей, ніколи не можна піддаватися паніці, необхідно зберігати спокій та намагатися залишити приміщення.