Відбулась зустріч з головою окружної виборчої комісії

Дата: 14.03.2019 16:20

Сьогодні, 14 березня 2019 року в залі засідань райдержадміністрації відбулась зустріч, ініційована головою окружної виборчої  комісії Султановим Олександром Наіловичем з головами та секретарями дільничних виборчих комісій Тиврівського району.

В зустрічі взяли участь голова районної ради Красовський Ярослав Йосипович, керівник апарату райдержадміністрації Романська Ірина Дмитрівна, начальник Тиврівського відділення поліції Жмеринського відділу поліції ГУ Національної поліції Анатолій Віталійович Присяжнюк, його заступник Бондарчук Віталій Іванович та  працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

В ході зустрічі розглянуто ряд питань щодо організаційно-методичного та  матеріально-технічного забезпечення виборів Президента України.

Зауважено, що органами виконавчої влади буде забезпечено різнобічне сприяння з проведення виборів у  межах чинного законодавства.