Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Тиврові відбулись змагання із силового багатоборства

Дата: 02.11.2018 16:20
Кількість переглядів: 303

У Тиврові на місцевому стадіоні “Колос” спортивні та громадські організації провели міжрайонні змагання із силового багатоборства серед молоді 15-25 років.


Шість команд: з м. Вінниці, с. Василівки, c. Великої Вулиги, “АСД” - Тиврів, Тиврівської ЗОШ І-ІІІ ст, Рахнів – Лісових Шаргородського району подали заяви на участь.
Відповідно до регламенту змагань склад команди формувався із  4 -х юнаків і 2-х дівчат, програма складалася із семи етапів-завдань.
Це колективна естафета, в якій  6 учасників біжать по 100 метрів, кидання 16 кілограмової гирі на дальність, перетягування линви (канату), підтягування на футбольних воротах за 1 хвилину, підйом тулуба за 30 секунд і за програмою “Стронгмену” –  перенесення ваги, перетягування автомобіля — відповідно за 1 хв і 30 сек.
Переможцем неординарного спортивного заходу стала команда с. Рахнів – Лісових, яка виграла три завдання (кидання гирі, перенесення ваги, перетягування автомобіля). І в трьох була серед призерів.
Друге місце посіла молодь з команди “АСД”- Тиврів, дві перемоги (легкоатлетична естафета, підйом туловища) і чотири призових місць на інших етапах.
На третьому місці юні багатоборці ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів.
Переможці і призери в загальнокомандному заліку нагороджені кубками, медалями, грамотами.
Всі інші команди, які не посіли призових місць  також нагороджені відділом у справах сім?ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації.
Під час виконання загального фото учасники змагань проголосили символічний та актуальний лозунг, проте, що молодь обирає здоровий спосіб життя — спорт.

 

В.Т. Лісниченко — голова РО ВФСТ “Колос”.

 


 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень