Як перевірити правильність своїх даних у Державному реєстрі виборців та у списку виборців?

Дата: 13.02.2019 16:20

1. Через інтернет — зареєструйтесь у сервісі “Особистий кабінет виборця” на сайті www.drv.gov.ua , зробіть в ньому запит до Державного реєстру виборців та отримайте дані щодо свого включення до Державного реєстру виборців на свою електронну адресу.

2. У будь-який робочий день прийдіть із паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: Тиврівська районна державна адміністрація, вул. Тиверська 32, смт.Тиврів.

3. Перевірте свої дані в іменному запрошенні на вибори, воно повинно бути доставлено Вам дільничою виборчою комісією не пізніш як за 10 днів до дня голосування (не пізніш як за 3 дні до дати повторного голосування).
    4. Перевірте свої дані у списку виборців, який надається для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії, до якої ви відноситесь за зареєстрованим місцем проживання (такий список передається комісії не пізніш як за 13 днів до дня голосування).
Перевірте чи правильно вказані Ваші дані:
- прізвище, ім'я, по батькові;
- дата народження;
- зареєстроване місце проживання;
- відсутність чи наявність відмітки про постійну нездатність самостійно пересуватися.
    Якщо все правильно — у день голосування приходьте з паспортом на дільницю за Вашим зареєстрованим місцем проживання з 8 до 20 години.
    Якщо Вас не включено до списку виборців або Ваші дані вказані невірно — не пізніш, як за 5 днів до дня голосування особисто подайте заяву з доданими до неї документами, які підтверджують зазначені в ній відомості до відділу ведення Державного реєстру виборців або до дільничої виборчої комісії.
    Для тимчасової зміни місця голосування особисто зверніться до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: Тиврівська районна державна адміністрація, вул.Тиверська 32, смт.Тиврів та подайте заяву, ксерокопію паспорту, довідку з сільської, селищної, міської ради про місце проживання (або іншого документу, напр. документ про право власності на нерухоме майно, довідку з місця роботи, тощо).
У день голосування зміни до уточненого списку виборців не вносяться.

Телефон для отримання консультацій у відділі ведення Державного реєстру виборців 04355 2-16-39.

Відділ ведення Державного реєстру
виборців апарату Тиврівської