Тиврівський район, Вінницька область

Про збори громадян за місцем проживання

Переглядів: 61

09 лютого у територіальних громадах району розпочалися збори громадян за місцем проживання, які триватимуть аж по 29 березня 2018 року і під час яких звітуватимуть про свою роботу голови громад та обговорюватимуть плани подальшого соціально-економічного розвитку.

З метою надання практичної та методичногої допомоги на місцях, враховуючи необхідність вивчення стану справ життя і діяльності територіальних громад, вирішення їх нагальних потреб, створено виїздні робочі групи з числа керівників та відповідальних працівників районних служб, організацій та установ та закріплено за ними місцеві ради.

Першими загальні збори громадян відбулися у Сутисківській територіальній громаді, участь в яких взяли голова районної ради Красовський Я.Й., голова райдержадміністрації Бойко В.В., керівник апарату райдержадміністрації Романська І.Д., головні лікарі КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги та Тиврівської ЦРЛ Приймак В.М. та Присяжний П.О., начальник відділу освіти Нижник О.Т., начальник фінансового управління Мельник Н.Б., представник військогового комісаріату.

Крім того, участь у зборах громадян взяли й голови Шершнівської, Довгополівської та Василівської територіальних громад з делегаціями. Зокрема, представника Шершнівської територіальної громади повідомили про намір об"єднатися з Сутисківською територіальною громадою, в разі створення ОТГ.

На зборах присутні заслухали звіт селищного голови Дідуха Л.Б., інформацію представника відділення поліції, військового комісаріату та мали змогу отримати відповіді на запитання важливі для кожного громадянина селища.