Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Тиврівський район, Вінницька область

Про збори громадян за місцем проживання

Переглядів: 150

09 лютого у територіальних громадах району розпочалися збори громадян за місцем проживання, які триватимуть аж по 29 березня 2018 року і під час яких звітуватимуть про свою роботу голови громад та обговорюватимуть плани подальшого соціально-економічного розвитку.

З метою надання практичної та методичногої допомоги на місцях, враховуючи необхідність вивчення стану справ життя і діяльності територіальних громад, вирішення їх нагальних потреб, створено виїздні робочі групи з числа керівників та відповідальних працівників районних служб, організацій та установ та закріплено за ними місцеві ради.

Першими загальні збори громадян відбулися у Сутисківській територіальній громаді, участь в яких взяли голова районної ради Красовський Я.Й., голова райдержадміністрації Бойко В.В., керівник апарату райдержадміністрації Романська І.Д., головні лікарі КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги та Тиврівської ЦРЛ Приймак В.М. та Присяжний П.О., начальник відділу освіти Нижник О.Т., начальник фінансового управління Мельник Н.Б., представник військогового комісаріату.

Крім того, участь у зборах громадян взяли й голови Шершнівської, Довгополівської та Василівської територіальних громад з делегаціями. Зокрема, представника Шершнівської територіальної громади повідомили про намір об"єднатися з Сутисківською територіальною громадою, в разі створення ОТГ.

На зборах присутні заслухали звіт селищного голови Дідуха Л.Б., інформацію представника відділення поліції, військового комісаріату та мали змогу отримати відповіді на запитання важливі для кожного громадянина селища.« повернутися до списку новин