Відбулось засідання колегії Тиврівської райдержадміністрації

Дата: 14.02.2019 16:19

Сьогодні, 14 лютого, в залі засідань районної ради відбулось засідання колегії Тиврівської райдержадміністрації.

Крім членів  колегії, на засіданні  були присутні голови територіальних громад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації і районних служб,  керівники підприємств, організацій району.  Також в роботі колегії взяв участь головний спеціаліст організаційного відділу апарату обласної державної адміністрації, куратор Тиврівського району – Шуліченко Олексій Іванович.
Роботу розпочали з нагородження – голова Тиврівської райдержадміністрації, Віктор Бойко, та голова районної ради, Ярослав Красовський,  вручили посвідчення та нагрудні знаки «Матері-героїні» трьом жінкам району. Також вручили Почесні грамоти райдержадміністрації  за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків Герасимчуку Борису Михайловичу - в.о.начальника управління Держпродспоживслужби у Тиврівському районі, Колубаю Миколі Васильовичу – начальнику Тиврівських електромереж, Потерлевичу Роману Миколайовичу – військовому комісару Тиврівського районного військового комісаріату і Таранюку В’ячеславу Михайловичу – Жахнівському сільському голові.
На початку засідання  переглянули фільм «Вінниччина – 2018. Є що сказати!» Який продемонстрував основні досягнення в соціально-економічній та культурній сфері Вінниччини.
Основним питанням порядку денного став Публічний звіт голови районної державної адміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2018 рік та перспективи розвитку на 2019 рік».
В 2018 році робота райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, промислових та аграрних  підприємств, установ та організацій бюджетної та соціальної сфер, малого та середнього  бізнесу  району була спрямована на забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку району, ефективного використання наявних природних, трудових та фінансових ресурсів, виконання планових завдань із наповнення бюджетів усіх рівнів, економне споживання енергоносіїв,  вирішення актуальних проблем життєдіяльності району, задля досягнення основної мети поліпшення добробуту та соціального захисту населення, – розпочав звіт Віктор Бойко. Він детально проаналізував виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тиврівського району, зупинився на основних показниках, які наочно відображають стан справ, проаналізував роботу всіх галузей господарства району та окреслив пріоритетні завдання на 2019 рік.
Далі, про підсумки роботи служби у справах дітей  райдержадміністрації за 2018 рік щодо профілактики та подолання дитячої бездоглядності, негативних явищ в дитячому середовищі, торгівлі людьми, насильства та жорстокого поводження з дітьми доповів заступник голови райдержадміністрації – Вітюк Володимир Вікторович, який наголосив на необхідності посилити роботу на місцях, особливу увагу приділяючи родинам, які опинились в складних життєвих обставинах.
Про впровадження реформи системи охорони здоров’я на території району розповів головний лікар комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» – Приймак Валерій Миколайович. Також були розглянуті інші питання.
Підсумовуючи роботу колегії Віктор Бойко зазначив: сьогодні, підводячи підсумки нашої спільної роботи у 2018 році та окреслюючи чіткі плани на 2019 рік хочу подякувати всім за співпрацю та взаємодію, адже я переконаний, що лише спільна, консолідована робота райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, суб’єктів господарювання та громадськості  дозволить виконати вищезазначені завдання та досягнути поставленої мети.