Тиврівський район, Вінницька область

Нарада по забезпеченню заходів пожежної безпеки

Переглядів: 77

Сьогодні, 12 липня, відбулась нарада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка щодо забезпечення заходів пожежної безпеки в закладах з цілодобовим перебуванням людей.

Приводом для наради стала пожежа 11 липня в Загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів смт Сутиски. На нараді були також присутні: Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олексій Нижник, начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Леонід Міхальчук та головний спеціаліст відділу Олександр Кушнір, директор Сутисківскьої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Андрій Жовмір, директор Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Андрій Подзігун, директор Тиврівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петро Мельник.

О 5:29 11 липня на пункт зв’язку пожежно-рятувальної частини смт Тиврів надійшло повідомлення про те, що на відкритій території школи-інтернат загорілось дерево. По прибуттю на місце виклику встановлено, що горить недіюча двоповерхова будівля, вогнем охоплено обидва поверхи. Для гасіння пожежі задіяні також  рятувальні частини м. Вінниці, м. Гнівань, смт. Вороновиця. Пожежу ліквідовано о 6:53 – доповіла провідний фахівець Тиврівського районного сектору, старший лейтенант служби цивільного захисту Сторожук О.В.

В ході обговорення  було вирішено забезпечити школи в повній мірі засобами пожежогасіння, на протязі навчального року провести навчання учнів правилам безпеки, провести перевірку навчальних закладів на захаращення евакуаційних виходів та вжиття інших протипожежних заходів.