Тиврівський район, Вінницька область

Проведено районні змагання з шашкового спорту

Переглядів: 84

Тиврівщина здавна славилась своїми спортсменами – поціновувачами шашкового спорту, зокрема кандидатами у майстри спорту В. Сінельником, В. Грибиком – переможцями та призерами обласних, всеукраїнських і міжнародних змагань.

Хорошу гру демонстрував чемпіон обласного товариства ВФСТ «Колос» у 1972 році, ветеран спорту В.Діброва із с.Черемошного.

З метою відродження шашкового спорту в районі відділ молоді та спорту райдержадміністрації, РО ВФСТ «Колос» і  шашкова федерація провели районні змагання з цього виду спорту, приурочені 73-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Бої на шашкових діагоналях вели чоловіки, жінки, діти 5-8 років. Переможцями та призерами в особистому заліку серед чоловіків, жінок, молоді стали: В.Макогон (Тиврів), В.Діброва (с.Черемошне), В.Порохня, Л.Полянська (с.Строїнці), І.Григорук, Р.Григорук (с.Василівка). О.Безугла, А.Трегуб, С.Христофоров (Тиврів), П.Григорук – наймолодший учасник змагань, якому виповнилось лише  5 років із с.Василівка.

Командну перемогу впевнено здобули спортсмени с.Строїнець. Наступні місця посіли представники сіл Черемошного і Жахнівки.

У другій підгрупі трійку призерів склали команди смт.Тиврова, м.Гнівані і РЦ «Інваспорт». Переможці і призери змагань нагороджені медалями і грамотами відділу у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту, грошовими винагородами організаторів змагань.

В.Лісниченко, голова РО ВФСТ "Колос"