Тиврівський район, Вінницька область

Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації за 2017 рік

Переглядів: 34

Протягом  2017 року до Тиврівської райдержадміністрації надійшло 954 зверненення від громадян. Серед  порушених  питань  найбільша  кількість клопотань щодо  надання  матеріальної  допомоги,  пільг  інвалідам  та  ветеранам  війни,  праці, виділення  коштів  на  термінове  оперування  важкохворих  людей,  виділення  коштів  на  ремонт  житла, інші.

Найбільше звернень надійшло з питань соціального захисту – 805,   аграрної політики та земельних відносин – 43, комунального господарства – 39, транспорту і зв’язку – 11, освіти  - 9, охорони  здоров’я –10, з питань праці і заробітної плати – 8, житлової політики – 6 та ін.

Найчастіше зустрічаються питання  соціального захисту, зокрема вчасне призначення субсидії, оформлення субсидій, правильності їх нарахування, питання надання матеріальної допомоги важко хворим людямчення субсидії , а також  учасникам, пораненим та сім'ям загиблих в зоні АТО, отримання соціальних виплат, пенсій, визначення соціального статусу, роз’яснення законодавства із соціального захисту.

За звітний період проведено 11 засідань комісії понаданнюодноразової допомоги у вигляді адресноївиплатижителям району, які потрапили в складні життєві обставини чи потребують тривалого дороговартісного лікування.Щомісячно проводилось засідання  постійно-діючої комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян.

Протягом  2017 року до Тиврівської райдержадміністрації надійшло 59 запитів на інформацію: від фізичних осіб – 42 запити, від юридичних осіб – 5 запитів, від громадських організацій – 12. Усі запити були надані відповідним розпорядникам та розглянуті у терміни згідно ст.20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».