Тиврівський район, Вінницька область

Триває підготовка до осінньо-зимового періоду

Переглядів: 105

Вчора, 26 вересня, в залі засідань Тиврівської райдержадміністрації, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Заворітного відбулось розширене засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також засідання районного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та його стабільного проходження, на які були запрошені голови територіальних громад району.

Про стан забезпечення реалізації заходів пожежної та техногенної безпеки при підготовці об’єктів та населених пунктів до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та про забезпечення впровадження на об’єктах підвищеної небезпеки району автоматизованих систем раннього виявлення загрози надзвичайних ситуацій та оповіщення у разі їх виникнення доповів Пишняк В.М. – виконуючий обов’язки ДПРЧ-31 смт. Тиврів.

Керівники бюджетних установ та організацій району прозвітували про виконання заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду по кожному об’єкту.

Питання якісної та своєчасної підготовки шкіл, лікарень, фельдшерсько-акушерських пунктів та інших бюджетних установ району до опалювального сезону наразі найактуальніше, - наголосив Олександр Заворітний, - для забезпечення виконання запланованих заходів необхідно завчасно виявляти проблемні питання, які можуть виникнути під час проходження зимового періоду та успішно їх вирішувати.