Тиврівський район, Вінницька область

Віктор Бойко: в умовах децентралізації у нас з’являються можливості і ресурси на місцях.

Переглядів: 83

Сьогодні, 16 липня, очільники Тиврівської райдержадміністрації взяли участь в засіданні позачергової сесії Василівської сільської ради.

До Василівки приїхав голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Романська, Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин. На засіданні також були присутні депутати сільської ради, керівники установ, набайдужі громадяни, інвестори.
Основним питанням, винесеним на розгляд сесії, було надання згоди на об’єднання Василівської сільської ради з Тиврівською селищною радою. Ми не вперше збираємось з даного питання зазначив голова сільської ради Антон Антонович Мотозюк відкриваючи засідання, - на минуле засідання до нас приїжджав Сутисківський селищний голова з такою ж пропозицією, було проведено опитування, згідно якого думки розділились навпіл – половина села хоче приєднатись до Тиврова, половина до Сутисок.
Сергій Миколайович Кицишин розповів присутнім про соціально-економічне становище смт Тиврів, про переваги об’єднання громад, а Віктор Бойко зазначив - Реформа місцевого самоврядування є невідворотною, але не потрібно її боятися. Важливо, що процес пішов і він позитивний. В умовах децентралізації у нас з’являються можливості і ресурси на місцях. І постає питання, як ефективно використати ці ресурси і примножити можливості.