За користування лісом, надрами й водою жителі Вінницької області сплатили до бюджету майже 28,2 млн. грн.

Дата: 25.03.2019 16:15

Про це повідомляє ГУ ДФС у Вінницькій області. Зазначена сума надійшла від платників нашого регіону до зведеного бюджету за січень-лютий 2019 року, перевищивши аналогічний показник минулого року на більш ніж 3,8 млн грн.

У загальній сумі цих надходжень частка рентної плати за спеціальне водокористування найбільша – понад 10,0 млн грн. За спеціальне використання лісових ресурсів бюджет отримав майже 9,2 млн грн, а за користування надрами вінничани сплатили понад 9,0 млн грн.

Після розподілу, майже 46,4% або 13,1 млн грн було спрямовано до бюджетів місцевих громад. Решта коштів, а саме –  15,1 млн грн, поповнили доходи державного бюджету.

Начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський зазначає, що в умовах реформи з децентралізації влади, коли значна частина повноважень, у тому числі й щодо природоохоронних та природовідновлювальних заходів переходить на регіональний рівень, дуже важливо, щоб місцевий бюджет отримував усі необхідні платежі.