Тиврівський район, Вінницька область

Діти - то наше майбутнє!

Переглядів: 156

Сьогодні, 31 травня, на передодні Дня захисту дітей, голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, Голова районної ради Ярослав Красовський, голова Тиврівської селищної ради Сергій Кицишин та жінка, яку в цій родині сприймали як рідну – начальник служби у справах дітей Тиврівської райдержадміністрації Алла Леонідівна Берегуляк відвідали багатодітну родину Зурабі і Світлани Робакідзе.

Подружжя Робакідзе виховує 11 дітей, родина  дружна, відкрита і чуйна до чужої біди, завжди готова прийти на допомогу. Світлана добра і любляча  мама для дітей, гарний порадник,  дбайлива господиня. Діти в родині щасливі, охоплені любов’ю та турботою.

Старші діти добре навчаються в Тиврівській загальноосвітній школі. Наймолодших виховує мама. Діти отримують різноманітний фізичний та гармонійний розвиток, відвідують гуртки, спортивні секції, музичну школу. Старша дочка вже сама стала мамою, найстарший з усиновлених дітей навчається в республіці Польща, здобуває професію автомеханіка.

Гості подарували діткам солодощі, батькам електронних помічників на кухню, побажали гарних і веселих канікул та запросили на завтрішнє дитяче свято в районному центрі.

Потім керівники району заїхали привітати і запросити на День захисту дітей в смт Тиврів вихованців будинків сімейного типу в с. Селище та с. Гриженці. Ви - наш найдорожчий скарб – наголосив Віктор Бойко, - наша надія, гордість і опора. У вас має бути бути щасливе дитинство, і за це відповідаємо ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист ваших прав повинні стати одними з найголовніших наших обов’язків. Веселого та цікавого вам відпочинку під час канікул, здійснення всіх мрій та сподівань.