Районна комісія з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соцдопомоги малозабезпеченим сім’ям провела чергове засідання

Дата: 14.03.2019 16:12

Днями в приміщенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося чергове засідання Комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сімям під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Володимира Вітюка за участю її членів.

Секретар Комісії, заступник начальника відділу допомог управління, Ігор Чехов повідомив присутніх, що на розгляд надійшло 3 заяви на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сімям, 19 звернень на отримання житлових субсидій (ЖКП), 17 звернень на отримання твердого палива та 4 звернення на пільги (ЖКП).

Детально вивчивши та опрацювавши кожне звернення Комісія ухвалила рішення про задоволення 35 звернень заявників, відмовлено восьми  заявникам в отриманні отримання житлових субсидій (ЖКП).