Тиврівський район, Вінницька область

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Переглядів: 99

В п’ятницю, 30 березня, відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. Голова райдержадміністрації, Віктор Бойко, який очолює комісію, розпочав засідання словами: «За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Саме тому влада сьогодні докладає максимум   зусиль для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей.»

Крім членів комісії з питань захисту прав дітей були запрошені: начальник служби у справах дітей Вінницької ОДА Дорош Т.С., заступник директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слободяник О.Л., головний спеціаліст відділу усиновлення та сімейних форм виховання Вінницької ОДА Багрій Т.П., батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу та інші.

На засіданні розглядались питання утримання і виховання дітей в дитячих будинках сімейного типу, про доцільність (не доцільність) позбавлення батьківських прав, про внесення змін до індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та інші питання.

Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками служби у справах дітей. За результатами   комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина має рости в гідних умовах,  відчувати увагу та турботу про себе.