Тиврівський район, Вінницька область

На Тиврівщині пройшли заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Переглядів: 36

Сьогодні, 22 червня, в Україні проходять заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. З нагоди цього  в районі відбувся мітинг та покладання квітів  до Меморіалу Слави.

У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації В.В. Вітюк, голова районної ради Я.Й. Красовський, працівники підприємств, установ, організацій районного центру та громадськість.

«Немає такої родини у районі, якої б не торкнулась війна.У зруйнованих війною селах залишалися матері, дружини з малими дітьми, переважна більшість яких незабаром ставали вдовами, а діти – сиротами. На них чекали тяжкі випробування повоєнних років. Ми пам’ятаємо. Пам’ятаємо  тих, хто так і не повернувся з війни, тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані», - зазначив у своїй промові Володимир Вітюк.

Віддавши  шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від нацистських загарбників, схиливши  голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна, учасники заходу поклали квіти на знак  невмирущої пам’яті та святого обов'язку - оберігати спокій і злагоду у суспільстві. задля майбутнього українського народу, задля світлої пам'яті тих, хто ціною свого життя йшов до великої перемоги.