Віктор Бойко поспілкувався з жителями Рахнів Польових

Дата: 01.03.2019 16:09

Сьогодні, 1 березня, відбулась виїзна зустріч голови райдержадміністрації, Віктора Володимировича Бойка, з жителями села Рахни Польові. В зустрічі також прийняли участь перший заступник  голови райдержадміністрації Олександр Васильович Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вікторович Вітюк та виконуюча обов’язки завідувача районним методичним кабінетом Грицишина Наталія Святославівна.

В будинку культури зібрались жителі села щоб поспілкуватися з представниками влади та знайти відповіді на наболівші питання. Зустрічі розпочали з перегляду відеоролика «Вінниччина – 2018. Є що сказати!», що якнайкраще демонструє розвиток Вінницької області за останній рік.

Віктор Бойко розповів про здобутки, яких вдалося досягти за останні три роки. Акцентуючи увагу на питаннях села Рахни Польові. Олександр Заворітний дав ґрунтовні пояснення з фінансових та економічних питань, розповів про запланований ремонт доріг та про транспортне сполучення.

Вітюк Володимир Вікторович в деталях роз’яснив зміни, що відбулися в оплаті за електроенергію, у пенсійному законодавстві, про оформлення  та монетизацію субсидій. Наталя Грицишина розповіла про досягнення Нової Української школи та створення в смт Тиврів інклюзивного центру, де чекають на всіх діток, які потребують особливої форми навчання. В цілому зустріч пройшла в конструктивному діалозі, на всі питання, які турбують жителів громади було надано змістовні відповіді.