Тиврівською селищною радою обговорено та затверджено План перспективного розвитку громади на 2019-2021 роки

Дата: 21.12.2018 09:08

Громадські обговорення майбутнього територіальних громад нині активно тривають у Тиврівському районі. План перспективного розвитку Тиврівської  селищної ради на 2019-2021 роки затверджено на засіданні виконавчого комітету селищної ради 19 грудня 2018 року. Напередодні відбулось його детальне обговорення на засіданні Погоджувальної ради.

Засідання 40 сесії Тиврівської селищної ради 7 скликання, яке відбулось 20 грудня в заді засідань райдержадміністрації, голова селищної ради Сергій Кицишин розпочав із обговорення  перспективи розвитку у  територіальній громаді на найближчі три роки. Він детально охарактеризував усі нагальні питання життєдіяльності громади,  розповів про заплановані заходи з розвитку селища на 2019-2021 роки.

Згідно з Планом перспективного розвитку на території Тиврівської селищної ради планується реконструкція системи водопостачання, придбання техніки для комунального підприємства Тиврівської селищної ради, капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Стеценка, Гайдамацької та Польової, реконструкція трибун стадіону, Придбання енергозберігаючих твердопаливних котлів у дошкільний навчальний заклад «Мальва», придбання вуличних  світлодіодних світильників  та монтажних матеріалів для поточного ремонту мережі зовнішнього освітлення та інші заходи спрямовані на покращення побутових умов жителів селища.

Ряд проектів увійшли до переліку об’єктів і проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації по Тиврівському районі на період 2019-2021рр.