Тиврівський район, Вінницька область

Триває благоустрій територій

Переглядів: 517

Традиційно, на Тиврівщині проходить всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», під час якої проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, територій підприємств і організацій, парків, дитячих і спортивних майданчиків, висаджуються нові дерева та кущі. Особливу увагу в смт.Тиврів привертає Меморіал Слави, розташований в центрі селища. Сюди, до меморіальних плит, де викарбувано імена визволителів, вшанувати їх пам'ять приходить вже кілька поколінь тиврівчан. Тож це місце особливо заслуговує на показовий поярдок.

Крім звичайних заходів - облаштування клумб, розчищення території, ми висадили тут 160 кущів троянд, алею каштанів, саджанці сосни звичайної та дуба - розповів Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин, адже саме працівники селищної ради взяли на себе левову частку роботи по наведенню порядку на меморіалі. Сподіваємось, мешканці району підтримуватимуть чистоту та порядок.

Проведені роботи – це священний обов’язок кожного, оскільки вшанування пам’яті тих, хто віддав своє життя задля миру та спокою на нашій землі, полягає не тільки в проведенні тематичних заходів, а й у впорядкуванні військових поховань - зазначив голова райдержадміністрації Віктор Бойко.