Тиврівський район, Вінницька область

Представники Тиврівщини переймали світовий досвід та знайомились з тенденціями в аграрній сфері на виставці АГРО ВЕСНИ 2018

Переглядів: 92

Вчора у Міжнародному Виставковому Центрі в м. Києві  відбулось урочисте відкриття  АГРО ВЕСНИ 2018, події, що включає в себе 3 міжнародні аграрні виставки - «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика».

Головною подією  для аграріїв стала  виставка «Зернові технології» - міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих заходів в Україні  та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування сільськогосподарських культур.

Агропромислова виставка об’єднала провідних постачальників обладнання, дилерів та представників виробничого сектору як зернового ринку України, так і компанії міжнародного формату. Значний досвід організаторів та сучасний виставковий комплекс створюють оптимальні можливості  для діалогу між виробниками технологічних рішень, фахівцями сільськогосподарських підприємств, керівниками господарств різних категорій та представниками влади, що сприяє пошуку нових партнерів, обміну сучасним досвідом та просуванню світових трендів на ринку України.

Хорошою традицією стала постійна  участь у роботі виставки підприємства нашого району ТОВ Краснянське СП «Агромаш», яке виготовляє  грунтообробну техніку для сільськогосподарських підприємств.

У складі делегації Вінницької області від Тиврівського району у відкритті виставки брали участь: генеральний директор ТОВ "Еко-Ніка" с. Строїнці - Гур'євска О.В., голова ФГ "Терра" с. Пирогів Муравель Г.Г., генеральний директор ТОВ "Агрофірма "Красне" с. Красне Пономар Ю.В.

Делегація ознайомилась з широко представленим обладнанням для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнанням для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, насіннєвим матеріалом, засобами захисту рослин, лабораторним та ваговимірювальним обладнанням, технікою та технологіями для виробництва зернової продукції більш ніж 300 вітчизняних та міжнародних компаній.

Відвідувачі агропромислової виставки змогли не тільки оглянути останні зразки сільськогосподарської техніки та обладнання, а й долучитися до обговорення важливих питань на форумах, конференціях, семінарах та майстер-класах.