Володимир Вітюк провів зустріч з жителями Черемошного

Дата: 22.03.2019 16:06

Сьогодні, 22 березня, в Черемошнянській сільській раді зібрались жителі територіальної громади щоб обговорити питання, які турбують кожного з них. На зібрання приїхав також заступник голови райдержадміністрації Володимир Вікторович Вітюк, депутат районної ради, начальник фінансового управління райдержадміністрації Мельник Наталія Богданівна та начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Людмила Леонідівна Касянчук.

Завдяки проведенню в Україні комплексу реформ та відновленню економічного зростання з’явився ресурс для підвищення пенсій та інших соціальних виплат  - зазначив Володимир Вітюк та розповів про пенсійне забезпечення, монетизацію субсидій, про запланований ремонт дорожнього покриття, наголосив на важливості грантової діяльності. Далі прозвітував голова Черемошнянської сільської ради Мокойчук Юрій Васильович про діяльність сільської ради. Мельник Наталія Богданівна розповіла про свій внесок в розвиток села, як депутата районної ради, дала ґрунтовні пояснення з фінансових та економічних питань.

Про досягнення Нової Української школи, про створення в смт Тиврів інклюзивного центру, про можливість створення інклюзивних класів по школах, про проведення творчого конкурсу «Проліски надії» розповіла Людмила Леонідівна Касянчук. Також вона висловила подяку сільському голові та директору школи за співпрацю. В ході зустрічі відвідали Черемошнянську загальноосвітню школу.