Тиврівський район, Вінницька область

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Переглядів: 73

Сьогодні, 15 травня,  під головуванням голови Тиврівської райдержадміністрації Віктора Бойка, відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У роботі комісії взяли участь: начальник служби у справах дітей А.Л. Берегуляк, заступник начальника Тиврівського відділення поліції Жмеринського відділу поліції головного управління національної поліції у Вінницькій області, майор поліції В.І. Бондарчук, заступник директора районного центру зайнятості В.В. Вітюк, директор Тиврівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.І. Кравець, начальник відділу у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації В.В. Романський, начальник відділу освіти райдержадміністрації О.Т. Нижник, начальник управління та соціального захисту населення райдержадміністрації О.А. Чичкалюк, секретар комісії – головний спеціаліст сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Т.В. Кирилюк.

На комісії розглядались нагальні питання з захисту прав дитини: доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав, перегляд часів побачення з дитиною, продовження соціального супроводу та інші.

Усі питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками служби у справах дітей. За результатами   комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина має рости в гідних умовах,  відчувати увагу та турботу про себе.