Тиврівський район, Вінницька область

У м. Гнівань приймали пожежно-рятувальний автомобіль

Переглядів: 449

Сьогодні, 8 травня, до  Державної пожежно-рятувальна частини у м. Гнівань прибув пожежно-рятувальний  автомобіль. Приймали автомобіль  голова райдержадміністрації Віктор Бойко,  начальник Тиврівського  районного сектору державної служби  надзвичайних ситуацій України  у Вінницькій області Андрій Місюра.

Як вже повідомлялося, 12 березня у місті Вінниці на площі Василя Стуса за участю  голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія, рятувальникам області вручали 5 нових пожежно-рятувальних автомобілів марки «МАЗ» від Державної служби з надзвичайних ситуацій, один із яких призначений для Гніванської ОТГ.

Новий автомобіль будуть використовуватися не тільки для ліквідації пожеж, а й для допомоги при ДТП та інших рятувальних заходах. Він  оснащений сучасними гідравлічними інструментами, бензорізом, освітленням, драбиною, насосом… Автомобіль розрахований на 6 чоловік особового складу. "Машини оснащені всім необхідним для служби порятунку: починаючи від пожеж і завершуючи допомогою при ДТП. Вони містять ємкості на 4 тонни води і 400 літрів піноутворювача, повністю укомплектовані новітнім пожежно-рятувальним майном" - зазначив Андрій Місюра.