Створюємо координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання.

Дата: 23.07.2018 16:04

До відома інститутів громадянського суспільства, інших зацікавлених юридичних осіб.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20 липня 2018 року №382 затверджено Положення про координаційну раду з питань національно – патріотичного виховання при райдержадміністрації (додається).

Відповідно до Положення розпочато формування персонального складу координаційної ради – консультативно – дорадчого органу, який опікуватиметься вивченням проблемних питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері національно – патріотичного виховання на території району.

З огляду на зазначене, та з метою утворення і ефективного функціонування координаційної ради з питань національно – патріотичного виховання при райдержадміністрації, пропонуємо інститутам громадянського суспільства, іншим зацікавленим юридичним особам делегувати представників до її персонального складу.

Пропозиції подавати на адресу відділу у справах сім?ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації, тел. 2-14-62.

Положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при райдержадміністрації